У Слов'янську підписали бюджет на 2021 рік

У Слов'янську підписали бюджет на 2021 рік

У Слов'янську підписали бюджет на 2021 рік
. Розпорядження про бюджет Слов'янської громади, фото: Вадим Лях

Голова Слов'янської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях 9 вересня підписав бюджет міста на 2021 рік. Бюджет міська рада не могла ухвалити з кінця 2020 року.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Протягом декількох днів документ буде відкоригований, і двома траншами, наприкінці вересня і у жовтні, ми зможемо направити 5 млн грн на погашення заборгованості з зарплати медперсоналу міської клінічної лікарні", – написав Лях.

Також він додав, що 9 вересня НСЗУ підписала звіт про обсяги роботи міської клінічної лікарні Слов'янська.

"Чекаємо транш від НСЗУ в розмірі 4,309 млн грн. Всі кошти підуть на погашення заборгованості по зарплатах", – додав він.

Що відомо

 • 25 жовтня У Слов'янську відбулись вибори до міської ради та вибори міського голови. До міської ради пройшли шість політичних партій: "ОПЗЖ", "Опозиційний блок", "Слуга народу", "Партія миру та розвитку", "Наш край" та "Європейська солідарність".
 • У другому турі виборів міського голови, який відбувся 22 листопада" перемогу здобув висуванець від політичної партії "Опозиційний блок" Вадим Лях. Його опонентом був висуванець від політичної партиї "ОПЗЖ" Павло Придворов.
 • У Слов'янську депутати від проросійських партій кілька разів зривали роботу сесії міської ради. На сайті Слов'янської міської ради 23 березня опублікували проєкти рішень про розпуск виконавчого комітету та звільнення заступників міського голови, а також про недовіру міському голові.
 • Станом на 26 травня у Слов'янську міська рада не ухвалила бюджет на 2021 рік. Слов’янськ єдине місто в Україні, де досі не прийнятий бюджет на 2021 рік.
 • У квітні міський голова Слов'янська Вадим Лях звернувся до голови Донецької ОДА Павла Кириленка з проханням розглянути можливість перевиборів депутатів міської ради та тимчасово ввести у місті військово-цивільну адміністрацію.
 • 26 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення військово-цивільної адміністрації у Слов'янську.
 • 1 липня у Єдиному державному реєстрі електронних декларацій з'явилась декларація Вадима Ляха як кандидата на посаду керівника Слов'янської військово-цивільної адміністрації.
 • 7 липня голова Донецької ОДА повідомив, що Вадим Лях мобілізований до лав ЗСУ.
 • 20 липня У Краматорську під будівлею Донецької ОДА ветерани російсько-української війни та представники громадських організацій зібрались на акцію протесту. Ветерани звинувачують Ляха у співпраці з російськими окупантами під час окупації Слов'янська у 2014 році.
 • Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко 4 серпня підписав розпорядження про призначення Вадима Ляха головою Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації.
 • Медики Слов'янська, які 16 серпня протестували через невиплачену заробітну плату біля міського виконкому, отримають гроші. 2 вересня НСЗУ направило до міської клінічної лікарні транш у розмірі 5 млн 932 тис грн.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок