У Слов'янську депутати знов не зібрались на сесію

У Слов'янську депутати знов не зібрались на сесію

У Слов'янську депутати знов не зібрались на сесію
. фото: Суспільне Донбас

У Слов'янську депутати проросійських партій вже в четверте не з'явились на сесію міської ради. У залі зареєструвались лише 18 депутатів з 38.

"Сесія не повноважна. Переносимо розгляд питань на четверте відділення четвертої сесії, дату я вам повідомлю", - сказав голова міської ради Вадим Лях.

Читайте також: Як живе Слов’янськ без бюджету

Що відомо

  • 10 березня сесія міської ради у Слов'янську не відбулась через відсутність кворуму, у зали зареєструвались лише 17 депутатів з 38. На засідання не з'явились депутати від проросійських партій "ОПЗЖ", "Наш край" та "Мир та розвиток". Сесію перенесли на 11 березня.
  • 25 жовтня У Слов'янську відбулись вибори до міської ради та вибори міського голови. До міської ради пройшли шість політичних партій: "ОПЗЖ", "Опозиційний блок", "Слуга народу", "Партія миру та розвитку", "Наш край" та "Європейська солідарність".
  • У другому турі виборів міського голови, який відбувся 22 листопада" перемогу здобув висуванець від політичної партії "Опозиційний блок" Вадим Лях. Його опонентом був висуванець від політичної партиї "ОПЗЖ" Павло Придворов.
На початок