У Слов'янску депутати знов не зібрались на сесію

У Слов'янску депутати знов не зібрались на сесію

У Слов'янску депутати знов не зібрались на сесію
фото: Facebook Вадим Лях

10 березня сесія міської ради у Слов'янську не відбулась через відсутність кворуму, у зали зареєструвались лише 17 депутатів з 38. На засідання не з'явились депутати від проросійських партій "ОПЗЖ", "Наш край" та "Мир та розвиток".

Депутати від цих політичних сил надіслали звернення на ім'я міського голови, у якому пояснили своє небажання з'явитись на сесію через те що вони не встигли ознайомитись зі зміненим проєктом бюджету.

"А також враховуючи необхідність вивчення питань щодо аварійної ситуації, що склалась на мосту через Казенний Торець, та кричущих фактів відключення теплопостачання міських котелень, просимо перенести друге пленарне засідання четвертої сесії на 17 березня на 9:00", - зачитав звернення Лях.

Також на сесію прийшли представники громадських організацій, до яких звернувся міський голова з проханням підписати звернення до правоохоронців щодо протиправних дій ПАТ "Донецькоблгаз".

Також ще 5 березня Лях заявив, що представники цих партій вже тричі зривали сесію. Він зазначив, що саме через це у місті досі не затверджений бюджет, і результатом цього можуть бути перевибори.

Наступна сесія міської ради призначена на 11 березня на десяту ранку.

Читайте також: Як живе Слов’янськ без бюджету

Що відомо

  • У Слов'янську 9 березня розпочнуть ремонтні роботи мосту через річку Казенний Торець, на якому 3 березня провалився асфальт посеред проїжджої частини.
  • 6 березня ПАТ "Донецькоблгаз" припинив газопостачання 59 котелень обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" через борг у 1,5 млрд гривень.
  • Вночі 7 березня обласна адміністрація разом з правоохоронцями відновила постачання газу на котельні КП "Донецьктеплокомуненерго".
  • 25 жовтня У Слов'янську відбулись вибори до міської ради та вибори міського голови. До міської ради пройшли шість політичних партій: "ОПЗЖ", "Опозиційний блок", "Слуга народу", "Партія миру та розвитку", "Наш край" та "Європейська солідарність".
  • У другому турі виборів міського голови, який відбувся 22 листопада" перемогу здобув висуванець від політичної партії "Опозиційний блок" Вадим Лях. Його опонентом був висуванець від політичної партиї "ОПЗЖ" Павло Придворов.
На початок