У Дніпрі волонтери на 13 локаціях роздають обіди для безхатченків. Один з них, Сергій, розповідає: виживає на вулиці завдяки гарячим обідам. Рятуються від холоду бездомні в Міському центрі соціальної допомоги. Його директор Максим Єрьоменко розповідає: вже прихистили 40 підопічних.
Де безхатченки Дніпра знаходять прихисток — читайте у матеріалі Суспільного.
56-річний Валентин останні два місяці живе в покинутій будівлі. Чоловік розповідає: залишився без роботи та житла, змушений жебракувати.
"Вкривався спальним мішком, бо немає ні вікон, ні дверей. Через це температура в кімнаті та на вулиці нічим не відрізняється", — каже він.

Поряд з Валентином — Віктор. Чоловік каже: виїхав з Покровська до Дніпра рік тому. Відтоді живе на вулиці.
"Сьогодні я ще не їв. Тут поруч є Макдональдс, там можна безкоштовно поїсти. Люди залишають їжу — я доїм, доп’ю", — розповідає чоловік.

На проспекті Лесі Українки волонтери чотири рази на тиждень годують безплатними обідами людей у скруті.
Сергій вже три роки живе на вулиці. Каже: знає всі точки з гарячим харчуванням.
"Кожного дня п’ятиразове харчування. У Дніпрі п’ять точок. О 10 годині — лікарня. Сьогодні ні, проте завтра об 11 на Володимира Великого. Потім на Петровського (вулиця Івана Мазепи — ред.)", — каже Сергій.

Обіди роздають на 13 локаціях, каже волонтер благодійного фонду Олег.
"1200 людей в день ми годуємо. Тобто на тиждень — це 5 тисяч десь. Обід складається з першої страви, другої страви — це зазвичай каша. Кожного дня різна, а також овочева підливка", — зазначає волонтер Благодійного фонду "Їжа життя".

Юрій — один з 40 підопічних центру соціальної допомоги.
"Тут дуже допомагають. По-перше, я не маю власного житла, можна сказати, без засобів існування. Тут годують тричі на день", — каже він.
Директор закладу Максим Єрьоменко каже: тут окремі відділення для жінок та чоловіків. Додає: нині мають двадцять вільних ліжок. Приймають людей тільки після флюорографії.
"У зимовий період часу, звісно ж, звертаються, бо потрібні послуги нічлігу та обігріву. Протягом тижня в кількості звертається 5 - 6, до 10 осіб", — розповідає директор міського центру соціальної допомоги.
У центрі безпритульним можуть допомогти відновити документи та знайти роботу. В разі потреби, людей направляють до медичних закладів, каже керівник центру.
Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро