"Я два роки бачив своїх дітей лише через екран телефону" — батько 9-річної українки, яку знайшли мертвою у Німеччині

"Я два роки бачив своїх дітей лише через екран телефону" — батько 9-річної українки, яку знайшли мертвою у Німеччині

батько, дівчинка, Німеччина
Батько Валерії Роман Гудзенко. Скрін відео з Tik-Tok

Батько 9-річної зниклої в Німеччині Валерії з України, тіло якої знайшли 11 червня, Роман Гудзенко останні два роки бачив власних дітей лише через екран телефону. Доньки перебували з його колишньою дружиною за кордоном.

Про це чоловік розповів на відео у мережі Tik-Tok.

За його словами, колишня дружина обіцяла повернути Валерію, як почнуться канікули, але цього не трапилось.

"Я знаю одне: те, що вона відправляла дитину одну до школи, маючи два смарт-годинники і телефон — вона була без них. І в поліцію вона звернулася лише пів на сьому вечора, і я про це дізнався лише пів на одинадцяту. Справа в тому, що я два роки бачив своїх дітей лише через екран телефону", — сказав чоловік.

Він також розповів, що молодша донька також перебуває з колишньою дружиною. Проте він вважав, що це ненадійно, і мав намір виїхати до Німеччини та забрати дітей. Роман також сказав, що у Валерії з матір`ю були погані стосунки, тож він пропонував їй забрати старшу доньку до себе.

Чоловік також зазначив, що зв`язувався з поліцією, йому повідомили, що знайшли тіло дитини, проте він не певен, що воно належить його доньці.

Що відомо про зникнення та пошуки Валерії

3 червня 9-річна Валерія не дійшла до школи. До пошукової операції залучено понад 300 правоохоронців.

Востаннє її бачили близько 6:50 ранку. Вона вийшла з дому, аби піти на автобус до школи, але у там її так і не бачили. У школі не забили на сполох через її відсутність, тому мама дівчинки помітила зникнення доньки лише близько 18:30 того ж дня.

Речник поліції Анджей Ридзік розповів BILD: "Ми дізналися про зникнення дівчинки близько 18:30. Відтоді ми робимо все можливе, щоб знайти її цілою і неушкодженою. Ми дуже серйозно ставимося до цієї справи".

11 червня у лісі поблизу міста Дебельн (Саксонія) знайшли тіло, яке належить зниклій українській дівчинці Валерії. Його виявили далеко від лісових доріжок, у підліску непрохідної місцевості. Слідчі зосередилися на соціальному колі родини, повідомили у місцевій прокуратурі. Підозрюваних і арештів поки що немає.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок