У психіатричній лікарні Дніпра майже місяць незаконно утримували військового — Офіс омбудсмана

У психіатричній лікарні Дніпра майже місяць незаконно утримували військового — Офіс омбудсмана

Важливо

У психіатричній лікарні Дніпра майже місяць незаконно утримували військового. Про це сказано в повідомленні телеграм-каналу Офісу омбудсмана Дмитра Лубінця.

За повідомленням, 16 січня пацієнта виписали з лікарні, однак 29 січня військовий за загадкових обставин знову опинився в стінах медзакладу. Боєць звернувся зі скаргою до Офісу омбудсмана. Представник Офісу омбудсмена на Дніпропетровщині Владислав Онищенко здійснив моніторинговий візит до Дніпропетровської багатопрофільної лікарні з надання психіатричної допомоги.

За висновком Онищенка, перевірити обставини шпиталізації заявника не вдавалося без аналізу медичної карти. Адміністрація лікарні повідомила, що розшукувана картка хворого — загублена.

"Гендиректорка лікарні відмовлялася надавати будь-які підтвердження щодо причин відсутності медичної картки. Перешкоджаючи здійсненню моніторингового візиту, посадова особа просила звернутися до неї письмово, вказувала на неспроможність нею сприймати інформацію на слух", — сказано в повідомленні.

Отож в Офісі омбудсмана не виключають незаконного утримання військового та застосування до нього психофармакологічного лікування.

За результатами візиту спрямували листи до Міністерства охорони здоров’я та поліції.

Читайте також

Психлікарню на Рівненщині перевірять після розслідування Суспільного – прокуратура

Побої, недогляд та дідівщина. У Радомишльському інтернаті виявили порушення прав людини

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок