У Кривому Розі розпочали роботу мобільні групи з реагування на домашнє насильство

У Кривому Розі розпочали роботу мобільні групи з реагування на домашнє насильство

У Кривому Розі розпочали роботу мобільні групи з реагування на домашнє насильство
. Фото: Поліція Дніпропетровщини

У Кривому Розі розпочали роботу дві мобільні групи з реагування на домашнє насильство. Про це повідомили в пресслужбі обласної поліції.

За оприлюдненими даними, сектор протидії домашньому насильству міської поліції складається з 18 інспекторів, які пройшли відповідну професійну підготовку.

"Серед основних завдань поліцейських у таких групах – проведення профілактичної роботи, своєчасне реагування на факти домашнього насильства, надання допомоги постраждалим особам з урахуванням результатів оцінки ризиків, винесення термінових заборонних приписів кривднику тощо", - мовиться в повідомленні.

Що відомо

  • У 2020 році органами та підрозділами Національної поліції України було складено понад 130 тисяч протоколів через домашнє насильство.
  • 3 лютого Верховна рада підтримала у першому читанні законопроєкт про посилення відповідальності за домашнє насильство.
  • За інформацією обласної поліції, станом на 1 квітня від початку 2021 року у Дніпрі було близько 1100 викликів щодо домашнього насилля в родині. Але притягнути кривдника до відповідальності можуть лише за систематичне вчинення правопорушень. Після трьох складених протоколів відкривають кримінальне провадження за статтею “Домашнє насильство”, де є покарання до двох років тримання під вартою.
  • З початку року на Дніпропетровщині склали 256 адміністративних протоколів, винесли 339 заборонних приписів та відкрили 5 кримінальних проваджень.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

 

На початок