У Франції горів Версальський палац: довелося евакуювати відвідувачів

У Франції горів Версальський палац: довелося евакуювати відвідувачів

Версальський палац загорівся: масштаби пожежі
Версальський палац. Офіційний аккаунт Версальського палацу у Х

У Версальському палаці 11 червня сталася пожежа, що змусила евакуювати відвідувачів одного з найбільш популярних туристичних об'єктів Франції, перш ніж займання вдалося взяти під контроль.

Про це повідомляє Reuters.

Палац, побудований у XVII столітті для короля Людовика XIV, був головною королівською резиденцією до Французької революції та повалення монархії у 1789 році.

"Пожежники прибули. Диму та полум'я більше немає, і колекція не зазнала пошкоджень", — зазначив прессекретар палацу. Пожежа спалахнула в зоні даху, де проводили ремонтні роботи, як розповів представник інституції.

Щороку палац відвідують понад сім мільйонів людей. Пізніше цього літа тут пройдуть змагання з кінного спорту в межах літніх Олімпійських ігор.

У 2019 році пожежа знищила дах собору Нотр-Дам у Парижі. Полум'я охопило шпиль і майже зруйнувало головні дзвіниці. Телеглядачі з усього світу з жахом спостерігали за пожежею в середньовічній будівлі.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок