Друга Джастіна Бібера, репера Кріса Кінга, застрелили у Нешвіллі

Друга Джастіна Бібера, репера Кріса Кінга, застрелили у Нешвіллі

Репера Кріса Кінга вбили 20 квітня
Репер Кріс Кінг. Instagram/whoischrisking

У Нешвіллі (штат Теннессі, США) застрелили репера Кріса Кінга (Chris King). Йому було 32 роки.

Про це 22 квітня розповідає Billboard.

Репер Кріс Кінг, який був близьким другом Тріпі Реда та Джастіна Бібера і заснував лейбл Snotty Nose Records, був смертельно поранений у Нешвіллі вранці в суботу, 20 квітня.

Репера Кріса Кінга застрелили у Нешвіллі
Кріс Кінг і Джастін Бібер. Instagram/whoischrisking

За словами детективів, Кінг (справжнє ім'я — Крістофер Чікс) був з друзями, коли троє підозрюваних спробували пограбувати їх.

"29-річний потерпілий повідомив, що компанія деякий час весело проводила час, перш ніж троє підозрюваних спробували пограбувати їх. Саме тоді він почув постріли і зрозумів, що його поранили",розповіли в поліції.

Друг Кінга вижив, а сам музикант помер у лікарні. Поліція не оприлюднила ім'я вцілілого потерпілого.

Кінг недовго жив із Джастіном Бібером, який у своїх Instagram-сториз написав: "Люблю тебе, брате. Це боляче. Будь ласка, згадайте його сім'ю у своїх молитвах. Побачимося в раю, брате", з емодзі розбитого серця над фотографією, де вони обіймаються.

8 квітня музикант випустив свою останню пісню під назвою Seeing Double Seeing Double. Репер перебував у штаті Теннессі, щоб виступити в п'ятницю ввечері на фестивалі Nashville Cannafest.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок