Два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі OFF CAMERA у Польщі

Два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі OFF CAMERA у Польщі

Українські фільми покажуть на фестивалі у Польщі
Фільм "Назавжди-Назавжди". Кадр із фільму "Назавжди-назавжди"

На міжнародному фестивалі незалежного кіно OFF CAMERA, що відбуватиметься у Кракові з 26 квітня по 5 травня, покажуть два українські фільми.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Державного агентства України з питань кіно.

Фільм "Назавжди-Назавжди" режисерки Анни Бурякової увійшов до основної конкурсної програми. Стрічка розповідає про складні стосунки та вибори в сучасному суспільстві через призму особистих історій його персонажів.

"Назавжди-Назавжди" відтворює драматичні й комічні моменти з життя підлітків наприкінці 1990-х років через історію 15-річної Тоні. Вона змушена змінити школу через аб'юзивні стосунки з колишнім однокласником, що не припиняє її переслідувати. Нове освітнє середовище несе нові виклики, зокрема участь у любовному трикутнику, який ставить Тоню перед моральним вибором і допомагає осмислити власні бажання та цінності.

Два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі OFF CAMERA у Польщі
Постер фільму "Назавжди-назавжди". Постер фільму

Фільм "Уроки толерантності" режисера Аркадія Непиталюка покажуть у конкурсній програмі "На межі", що зосереджена на актуальних соціальних темах та новаторському підході до кінематографії. Ця драматична комедія висвітлює життя провінційної шкільної вчительки, яка використовує урядову програму євроінтеграції для розв'язання своїх особистих криз.

Основний сюжет розгортається навколо головної героїні, яка стикається з важкими життєвими випробуваннями, включно з фінансовими труднощами та загрозою розпаду сім'ї. У найскладніший момент свого життя вона дізнається про програму "Уроки толерантності", яка надає нові можливості для особистісного та професійного розвитку.

"Уроки толерантності" вирізняються гумористичним підходом до серйозних тем, зберігаючи легкість та оптимізм навіть у найскладніших моментах.

Два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі OFF CAMERA у Польщі
Скріншот з офіційного тизера фільму "Уроки толерантності". Скріншот з офіційного тизера фільму "Уроки толерантності"

Про фестиваль

Фестиваль OFF CAMERA відомий як один із найбільших фестивалів незалежного кіно в Центральній Європі. Його нагороди та фокус на популяризацію незалежного кіно зробили цю подію значущою на світовій культурній мапі. Цьогорічний фестиваль знову зібрав велику колекцію творів, що висвітлюють різні аспекти людського життя і культури.

Переможців обирають члени двох журі, до складу яких належать видатні міжнародні кінематографісти та експерти.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок