Лавреат Шевченківської премії Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Лавреат Шевченківської премії Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Дмитро Лазуткін
Дмитро Лазуткін став речником Міноборони. Особистий архів Дмитра Лазуткіна

Поет, журналіст, військовослужбовець та лавреат Шевченківської премії 2024 Дмитро Лазуткін заступив на посаду речника Міністерства оборони України.

Про це він розповів виданню "УП.Культура".

Військовослужбовець 20 березня отримав відрядження від 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Лазуткін розповів, що раніше обіймав посаду начальника служби зв'язків з громадськістю 47 бригади "Маґура", але перевівся з неї на початку лютого. За його словами, процес переведення тривав досить довго — слід було владнати всі бюрократичні процедури. Вже у складі 59-ї бригади його направили у відрядження до Міноборони.

Повідомляється, що для вступу на посаду речника Дмитро Лазуткін пройшов конкурсний відбір і був обраний серед інших кандидатів.

Тепер Лазуткін працює в управлінні преси та інформації — і зазначає, що на новому місці служби особливу роль для нього відіграє колектив.

"Зі мною працює потужна команда, яку очолює Ілларіон Павлюк. Також тут Роман Вінтонів, його заступник, і відомий поет з дипломатичною освітою Микола Кулінич. Дуже комфортно працювати з такими професійними людьми, які розуміються на роботі преси, дуже обережно поводяться зі словом і дружньо до мене поставилися. Саме розуміння з півслова відіграло важливу роль в ухваленні мною рішення стати речником Міноборони", — розповів він.

Що відомо про Дмитра Лазуткіна

Дмитро Лазуткін — поет, телеведучий, спортивний коментатор, військовий кореспондент, продюсер, військовослужбовець ЗСУ.

Народився 18 листопада 1978 року в Києві. Закінчив Національний технічний університет України. Працював інженером-металургом, тренером з карате, та згодом його кар'єрний шлях звернув у журналістику.

Дмитро Лазуткін був ведучим програми "У світі єдиноборств", "ПроРегбі", "Чоловічий клуб" на Першому національному телеканалі, коментував Олімпійські ігри в Пекіні, Ванкувері та Лондоні.

Автор низки поетичних збірок, лавреат літературної премії видавництва "Смолоскип". премії фестивалю "Київські лаври" тощо.

Український ПЕН неодноразово вносив твори письменника до списку найкращих книжок року. Зокрема, у 2022-му так відзначили збірку "Закладка" ("Видавництво Старого Лева"). Окрім цього, за цю поетичну книгу Дмитро Лазуткін отримав Шевченківську премію 2024.

24 червня 2023 року мобілізувався до 47 окремої механізованої бригади "Маґура".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок