Кінофестиваль Sunny Bunny представив новий дизайн і анонсував безкоштовні абонементи для військових

Кінофестиваль Sunny Bunny представив новий дизайн і анонсував безкоштовні абонементи для військових

Фестиваль Sunny Bunny пройде з 19 до 26 квітня
Постер фестивалю. Надано організаторами

Другий фестиваль ЛҐБТКІА+кіно Sunny Bunny відбудеться в Києві уже вдруге. Організатори представили новий дизайн та анонсували безкоштовні абонементи для військових.

Про це Суспільне Культура повідомила пресслужба фестивалю.

Sunny Bunny у 2024 році проходитиме з 19 до 26 квітня.

Організатори запрошують військових на покази в кінотеатрі "Жовтень" безкоштовно. Повідомляють, що військові можуть прийти у перший день фестивалю та забрати абонемент на стійці акредитації — для цього достатнього показати військове посвідчення учасника бойових дій або інший аналогічний документ.

Крім того, оприлюднили й новий дизайн фестивалю, який розробила диджитал-агенція Hexagon.

"В цій роботі ми продовжуємо працювати з темою людяності, відкритості та відображати тенденції в українському суспільстві", — додають організатори.

Головний меседж фестивалю — "Більшість ближче".

"Головний меседж за цими яскравими та текстурними макрофото; така подача може працювати як свідчення еволюції у питаннях толерантності та правах людини; хоча ми розуміємо, що деякі сприймуть це як провокацію. Окреме питання, чи має тіло та його атрибути когось провокувати", — зазначають дизайнери.

кінофестиваль
Постер фестивалю. Надано організаторами

кінофестиваль
Постер фестивалю. Надано організаторами

кінофестиваль
Постери фестивалю. Надано організаторами

Повну програму фестивалю оприлюднять на початку квітня. Але уже можна придбати абонементи.

Що відомо про фестиваль Sunny Bunny

Перший фестиваль відбувся влітку 2023 року. Куратор Богдан Жук зауважив, що під час повномасштабного вторгнення проводити заходи, які фокусуються на темі прав людини, є надважливим.

Кінофестиваль постав з однойменної програми кінофестивалю "Молодість", яка існувала понад 2  років. Свого часу нагорода за найкращий фільм на тему ЛҐБТ+ стала однією з найстаріших у світі серед неспеціалізованих кінофестивалів.

В межах першого фестивалю показали понад 60 повнометражних та короткометражних фільмів з усього світу.

Головний приз здобула стрічка "Моя порожнеча і я" режисера Адріана Сільвестре. Спецпризи від журі отримали "Вовк і пес" Клаудії Варежау та "Згідно з протоколами" Фабіо Леала. Переможець у конкурсі глядацьких симпатій — "Синій каптан" Мар'ям Тузані.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок