Супергеройське кіно — "не кіно"? Кріс Гемсворт захищає фільми Marvel після критики Скорсезе та Копполи

Супергеройське кіно — "не кіно"? Кріс Гемсворт захищає фільми Marvel після критики Скорсезе та Копполи

Режисери критикують Marvel, Кріс Гемсворт захищає
Кріс Гемсворт на прем’єрі фільму "Тор: Любов і грім" у Сіднеї 27 червня 2022 року. Getty Images/Don Arnold/WireImage

Австралійський актор Кріс Гемсворт, який зіграв Тора у фільмах від Marvel Studios, відповів на критику супергеройських фільмів з боку режисерів, таких як Мартін Скорсезе та Френсіс Форд Коппола.

Про це розповідає Deadline.

"Це було важко. І мене це дратує, особливо від героїв. Я закочував очі, коли люди критикували світ супергероїв", — заявив актор.

Гемсворт також додав, що інколи дійсно буває спад в індустрії і в усіх режисерів бувають невдалі стрічки: "У тих хлопців були фільми, які теж не ставали успішними у всіх нас такі є. Коли вони казали про те, що не так із супергероями, я думав: круто, розкажіть це мільярдам, які їх дивляться. Чи всі вони помилялися?"

Також актор вважає, що люди перестали так часто ходити в кінотеатри вплинули не через фільми про супергероїв, а більше через телефони й соцмережі.

Раніше такі режисери, як Мартін Скорсезе, Френсіс Коппола, Джеймс Кемерон, критично висловлювалися щодо фільмів Marvel. Зокрема:

  • Скорсезе називав їх "не кіно" та казав, що вони становлять загрозу для глядачів;
  • Кемерон заявляв, що персонажам часто не вистачає глибини;
  • Кополла говорив, що ці стрічки є "одним прототипом фільму, що створюється знову і знову, щоб мати інший вигляд": "Ми очікуємо чогось навчитися від кіно, ми очікуємо щось отримати, якесь просвітлення, трохи знань, трохи натхнення. Я не знаю, чи хтось отримує щось від перегляду того самого фільму знову і знову".

Раніше генеральний директор Disney Боб Айгер заявив, що компанія нарешті відходить від "пережитку, фактично, бажання в минулому збільшити обсяги виробництва". Тому фільмів зніматимуть менше, але вони будуть якісніші.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок