Ненавмисне вбивство Галини Гатчинз: суд над Алеком Болдвіном почнеться у липні

Ненавмисне вбивство Галини Гатчинз: суд над Алеком Болдвіном почнеться у липні

Ненавмисне вбивство Галини Гатчинз: суд над Алеком Болдвіном почнеться у липні
.

Суд над актором Алеком Болдвіном у справі про ненавмисне вбивство операторки Галини Гатчинз на знімальному майданчику фільму "Іржа" розпочнеться 9 липня.

Про це повідомляє Variety.

Цього ж дня розпочнеться відбір присяжних. Судовий процес орієнтовно триватиме вісім днів і завершиться 19 липня.

22 жовтня 2021 року американський актор Алек Болдвін під час зйомок вестерну "Іржа" випадково поранив режисера та операторку, яка згодом померла у лікарні. Загиблою виявилася Галина Гатчинз, яка мала громадянство України, але вже тривалий час проживала у США.

Актора звинувачують у тому, що він вистрілив бойовою кулею з револьвера "Кольт" 45-го калібру під час підготовки до сцени. Болдвін заперечує, що натиснув на спусковий гачок, і стверджує, що перед початком репетиції йому сказали, що він стріляє "холостими" кулями.

У разі визнання винним актору загрожує до 18 місяців ув'язнення.

Це вже друге Болдвіну висувають звинувачення. Перезапуск справи став можливим після отримання нового аналізу зброї, яку використовували на зйомках. Судово-медичні експерти після дослідження зброї зробили висновок, що інцидент на майданчику міг статися, лише якби спусковий гачок був натиснутий.

За словами адвоката, прокурори намагаються притягнути його до відповідальності як продюсера за упущення, що призвели до небезпеки на знімальному майданчику: "Існує теорія, що як креативний продюсер він також несе кримінальну відповідальність. Ми не думаємо, що це витримає перевірку".

Судовий процес почався і щодо зброярки Ганни Гутьєррес-Рід.

Вона відповідала за вогнепальну зброю на знімальному майданчику. Гутьєррес-Рід нібито зарядила револьвер муляжами та щонайменше одним бойовим патроном, а потім передала зброю Болдвіну, який скерував її на Галину Гатчинз.

У разі визнання зброярки винною їй загрожує до трьох років позбавлення волі.

Минулого року першого помічника режисера стрічки Девіда Голлса засудили до шести місяців випробувального терміну без нагляду після того, як той визнав себе винним у небезпечному поводженні з вогнепальною зброєю, коли передав Болдвіну револьвер.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок