Ненавмисне вбивство Галини Гатчинз: у США починається судовий процес над зброяркою стрічки "Іржа"

Ненавмисне вбивство Галини Гатчинз: у США починається судовий процес над зброяркою стрічки "Іржа"

Ненавмисне вбивство Галини Гатчинз: у США починається судовий процес над зброяркою стрічки "Іржа"
. Фото: Fred Hayes

У Нью-Мексико (США) почали судовий процес щодо зброярки Ганни Гутьєррес-Рід — їй висунули звинувачення у ненавмисному вбивстві операторки з України Галини Гатчинз на знімальному майданчику фільму "Іржа" (Rust) у 2021 році та фальсифікації доказів. Жінка не визнає себе винною.

Про це 20 лютого розповідає The Guardian.

Як зброярка вона відповідала за вогнепальну зброю на знімальному майданчику. Гутьєррес-Рід нібито зарядила револьвер муляжами та щонайменше одним бойовим патроном, а потім передала зброю актору Алеку Болдвіну, який скерував її на Галину Гатчинз.

Слідчі знайшли на знімальному майданчику шість бойових набоїв, зокрема в коробці з імовірними муляжами, в ремені актора Дженсена Еклза і в бандольєрі, який носив Болдвін.

Суд постановив, що присяжним буде дозволено заслухати докази з текстових повідомлень про те, що Гутьєррес-Рід вживала алкоголь, а також марихуану і кокаїн у ніч перед смертельною стріляниною.

Команда захисту заявила, що одразу після зйомок не було проведено жодних тестів на наркотики чи алкоголь. Адвокати також звинувачують прокурорів у тому, що вони "вбивають її образ чутками і неналежними коментарями про її провину".

Судовий процес розпочнеться в середу, 21 лютого, з відбору присяжних. У разі визнання зброярки винною їй загрожує до трьох років позбавлення волі.

Алека Болдвіна, виконавця головної ролі та співпродюсера вестерну, також звинувачують у ненавмисному вбивстві, і в разі визнання його винним йому загрожує до 18 місяців ув'язнення.

Дату суду над Болдвіном ще не призначили, але, як і Гутьєррес-Рід, він не визнав себе винним. Актор стверджує, що відвів назад курок пістолета, але не натиснув на спусковий гачок.

Минулого року першого помічника режисера стрічки Девіда Голлса засудили до шести місяців випробувального терміну без нагляду після того, як той визнав себе винним у небезпечному поводженні з вогнепальною зброєю, коли передав Болдвіну револьвер.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок