"Федів цікава посада міністра культури" — народна депутатка Кравчук

"Федів цікава посада міністра культури" — народна депутатка Кравчук

Ексклюзивно
"Федів цікава посада міністра культури" — народна депутатка Кравчук
Facebook/Yuliia Fediv

У Раді не розглядатимуть питання призначення нового міністра культури та інформполітики цього тижня, однак голосування може відбутись пізніше у вересні. Очолити міністерство наразі запропонували Юлії Федів — ексдиректорці УКФ.

Про це Суспільному сказала народна депутатка і членкиня комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

"Я не можу на 100 % підтвердити, що пані Федів буде обрана міністеркою культури. Я знаю, що їй ця посада цікава. Має бути зустріч із фракцією, і саме фракція делегує людину на посаду, а потім подання вносить прем'єр-міністр. Звичайно, що ми і в комітеті хочемо детальніше поспілкуватись із кандидаткою", — говорить Кравчук.

Раніше Суспільне повідомляло, що колишню директорку УКФ Юлію Федів можуть призначити міністеркою культури та інформаційної політики України найближчим часом. За нашою інформацією, вона погодилась на пропозицію очолити відомство.

Зазначимо, з початку незалежності лише дві жінки були міністерками культури: акторка Лариса Хоролець (яка також була першим міністром культури незалежної України) та співачка Оксана Білозір (лютий-жовтень 2005 року).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок