Одеський кінофестиваль оголосив цьогорічний призовий фонд

Одеський кінофестиваль оголосив цьогорічний призовий фонд

Одеський кінофестиваль оголосив цьогорічний призовий фонд
Фото: Odesa International Film Festival / Facebook

Організатори Одеського кінофестивалю (ОМКФ) оголосили призовий фонд. Цьогоріч призи будуть вручати у трьох категоріях — "Найкращий український повнометражний ігровий фільм", "Найкращий український повнометражний документальний фільм" та "Найкращий європейський фільм".

Кожен із переможців отримає статуетку Золотого Дюка. Найкращий ігровий повнометражний фільм отримає 50 тисяч гривень від офіційного партнера кінофестивалю — Ukrainian Producers Hub, а найкращий документальний фільм — 50 тисяч гривень від Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Також журі кінофестивалю зможе визначити ще одного призера серед документальних фільмів.

Association Talented U (Ukraine & United Kingdom) надасть 500 фунтів стерлінгів (майже 27 тисяч гривень) найкращому документальному фільму у сфері захисту прав людини. Переможця визначатиме журі національної конкурсної програми, яке оголосять незабаром.

Про Одеський кінофестиваль

Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, головний фестиваль національного кіно. Саме на ОМКФ відбуваються прем’єри найбільш очікуваних національних фільмів, а також дебютують молоді таланти.

У 2023 році Одеський кінофестиваль пройде з 19 до 26 серпня одразу у двох містах — Одесі та Чернівцях. Після завершення основної частини фестивалю 26 серпня буде програма у Польщі — там також планують організовувати заходи.

У програмі національного конкурсу — десять повнометражних фільмів. Зокрема, за нагороди змагатимуться ігрові та документальні стрічки. До Міжнародної європейської конкурсної програми увійшло 7 фільмів.

Також в Одесі покажуть спеціальну програму "Зроблено в Одесі" та відбудуться спеціальні покази "Найкращі європейські фільми від ОМКФ".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок