Аміл Насіров про свій кінодебют і Роберта де Ніро: "Антоніо сказав покататись на маршрутці"

Аміл Насіров про свій кінодебют і Роберта де Ніро: "Антоніо сказав покататись на маршрутці"

Аміл Насіров про свій кінодебют і Роберта де Ніро: "Антоніо сказав покататись на маршрутці"
. Аміл та Раміл Насірови. Колаж Суспільне Культура

Фільм Антоніо Лукіча "Люксембург, Люксембург" став лідером прокату вже з перших тижнів показу. Стрічка стала дебютною для співаків Аміл та Раміл Насірових, учасників групи "Курган та Агрегат".

Аміл Насіров прокоментував участь у фільм та своє натхнення Робертом де Ніро у "Таксисті".

"Те, що ми зростали у маленькому містечку, зіграло велику роль. Адже людей, яких ти показував у фільмі, ти бачив, ти з такими зустрічався, ти з такими спілкувався. Було не так важко. Не скажу, що я спілкувався прямо із такими маршрутниками, яких грав. Ці люди від мене далеко. Але я зустрічав і таких. Я катаюсь на маршрутках, спостерігаю за цими мужичками і те, що вони там роблять, я постарався у фільмі показати якомога краще. Це такий приклад… є фільм "Таксист" з молодим Робертом Де Ніро. Він перед зйомками у фільмі місяць таксував у Нью-Йорку. І Антоніо сказав покататись на маршрутці. Він думав, що я настільки крутий, що для мене маршрутка – це щось таке нєчьто, а я саме в маршрутці сидів, коли із ним про це розмовляв", – прокоментував Аміл Насіров Суспільному.

"У житті ми з братом не сильно різні. У житті ми ближчі скоріше до поліцейського. Ми вдячні, що нас запросили. І хочемо подякувати ЗСУ за те, що можемо у такий час показувати кіно в Україні. Ми розуміємо, якою ціною це робиться. Велика їм подяка", – зазначив співак.

Читати також:

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок