Святослав Вакарчук та Тімоті Снайдер стали почесними докторами університету Каразіна

Святослав Вакарчук та Тімоті Снайдер стали почесними докторами університету Каразіна

вакарчук, снайдер, каразіна, харків
Колаж Суспільне

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна отримав двох нових почесних докторів. На нещодавньому засіданні Вченої ради закладу вирішили надати це звання музиканту Святославу Вакарчуку та американському історику Тімоті Снайдеру.

"Я впевнена, що разом ми зробимо дуже багато для університету, освіти, науки та просвітництва, для нашої Перемоги! Новообрані почесні доктори університету також пообіцяли обов’язково відвідати Каразінський, тому ми дуже чекаємо та будемо раді вітати їх у Харкові", — зазначила ректорка університету Тетяна Кагановська.

вакарчук та снайдер
Засідання Вченої ради. Фото: V.N. Karazin Kharkiv National University/Facebook

Святослав Вакарчук — український музикант, лідер гурту "Океан Ельзи", громадський діяч, колишній політичний діяч та голова партії "Голос", композитор, автор пісень, лейтенант ЗСУ.

Тімоті Снайдер — американський історик, письменник, дослідник історії Східної Європи, публічний інтелектуал. Він є постійним членом Інституту гуманітарних наук у Відні та професором Єльського університету. Володіє українською мовою.

Снайдер досліджує націоналізм, тоталітаризм та Голокосту. "Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним" – монографія, в якій він обґрунтував тезу про те, що нацистський та радянський режими знищили близько 14 млн мешканців на території України, Польщі, Білорусі, країн Балтії та у західних областях Росії.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок