На аукціоні розіграють сценарій серіалу "Спіймати Кайдаша" з підписом Наталки Ворожбит

На аукціоні розіграють сценарій серіалу "Спіймати Кайдаша" з підписом Наталки Ворожбит

На аукціоні розіграють сценарій серіалу "Спіймати Кайдаша" з підписом Наталки Ворожбит
. Кадр з серіалу "Спіймати Кайдаша" сценаристки та виконавчої продюсерки Наталки Ворожбит. Сюжет телесеріалу заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я".

Сценарій першої серії популярного серіалу "Спіймати Кайдаша" з підписом сценаристки Наталки Ворожбит (яка раніше працювала над проєктами "Кіборги" та "Погані дороги") виставили на аукціон. Про це 16 лютого повідомив у своєму Instagram режисер Наріман Алієв.

"Від авторки сценарію і шоуранерки серіалу Наталії Ворожбит. Топовому прихильнику (-ниці) нашого серіалу з вдячністю і найкращими побажаннями. Тільки перемога наблизить нас до нових серій", – йдеться у підписі, який залишила Ворожбит на сценарії.

Також вона додала, що буде це "чесна версія сценарію" – з не викинутими сценами та з авторськими помилками.

Кожен, хто хоче взяти участь в розіграші, має купити квиток вартістю 500 грн. Результати будуть оголошені 23 лютого. Всі отримані кошти будуть перераховані на потреби Збройних сил України.

Раніше Наріман Алієв продав сценарій свого фільму "Додому" на такому ж аукціоні за 90 000 гривень, а також сценарій фільму "Мої думки тихі" режисера Антоніо Лукіча.

На аукціоні розіграють сценарій серіалу «Спіймати Кайдаша» з підписом наталки Ворожбит
На аукціоні розіграють сценарій серіалу "Спіймати Кайдаша" з підписом Наталки Ворожбит. Скріншот із 1 серії "Спіймати Кайдаша"

"Спіймати Кайдаша" – телесеріал з 12 епізодів, створений за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я". Наталка Ворожбит перенесла події у 2000-2014-ті роки та збудувала сюжетні лінії на фоні подій, які відбуваються в Україні. За словами Ворожбит, назва серіалу походить від фразеологізма "спіймати Кайдаша", що означає зажуритися чи задуматися над життям.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок