Команда серіалу "Спіймати Кайдаша" продає хлопавку, щоб зібрати кошти на купівлю швидких

Команда серіалу "Спіймати Кайдаша" продає хлопавку, щоб зібрати кошти на купівлю швидких

Команда серіалу "Спіймати Кайдаша" продає хлопавку, щоб зібрати кошти на купівлю швидких
. Кадр з серіалу "Спіймати Кайдаша" сценаристки та виконавчої продюсерки Наталки Ворожбит. Сюжет телесеріалу заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я".

Благодійний акторський аукціон Act Lots збирає кошти на придбання карет швидкої допомоги, завдання яких рятувати життя. Серед лотів – хлопавка від команди серіалу "Спіймати Кайдаша". Про це повідомили на Instagram-сторінці проєкту.

"Наш сьогоднішній лот — хлопавка, яка пройшла через весь знімальний період серіалу та закарбувала у собі всі сцени, від найпершого вигуку режисера "Почали!" до останнього "Знято!". Більше того — на ній зберігся напис про останній відзнятий кадр, а на звороті — учасники серіалу додали власні підписи та привітання майбутньому переможцю!" — зазначили організатори у пості.

"Це — наша велика історія. Це справді значуща річ, яка збереглася від зйомок і сподіваємося, що вона знайде свого поціновувача. Ми передаємо цю хлопавку у якості лоту і знаємо, що вона допоможе у зборі коштів на швидку, ціль якої одна — рятувати життя", — повідомила команда серіалу.

Хлопавка буде продаватися під номером 27. Стартова ціна — 3000 грн, аукціон триватиме до 27 липня 2022 року до 21:00.

"Спіймати Кайдаша" — український 12-серійний телесеріал, заснований на повісті Івана Нечуя Левицького "Кайдашева сім'я". Події телесеріалу розгортаються хронологічно від 2005 до 2014 року, протягом десятиріччя у часи незалежної України. Сценаристкою та виконавчою продюсеркою проєкту є Наталка Ворожбит.

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок