Сайт онлайн-шахів підтримав Україну й обіцяє розсилати росіянам і білорусам правдиву інформацію

Сайт онлайн-шахів підтримав Україну й обіцяє розсилати росіянам і білорусам правдиву інформацію

Сайт онлайн-шахів підтримав Україну й обіцяє розсилати росіянам і білорусам правдиву інформацію
.

На сайті Chess.com опублікували заяву з назвою "На підтримку України", у якій висловили підтримку українцям у війні з Росією. Також, за словами команди, вони хочуть поширювати серед росіян та білорусів новини "про правду щодо того, що відбувається.

"Після нещодавнього вторгнення в Україну Chess.com висловлює свою рішучу підтримку Україні та її народу", — йдеться в заяві організації.

Також Chess.com взяв участь у зборі коштів, аби надіслати гроші організаціям, які наразі допомагають Україні. "Ми надіслали повідомлення усім російським та білоруським людям на Chess.com. Багато хто з них вже виступає проти війни, і ми хочемо допомогти поширити серед усіх росіян та білорусів новини про правду щодо того, що відбувається, аби вони мали можливість щосили намагатися зупинити війну", — написали вони.

Сайт онлайн-шахів піддримав Україну й обіцяє розсилати росіянам і білорусам правдиву інформацію

"Ми глибоко засмучені тим, що відбувається у вашій країні. Ми бачили відео та докази того, що ваша незалежна країна зазнає повномасштабної війни. Будь ласка, знайте, що увесь світ спостерігає за тим, що відбувається, й що ми вражені вашою мужністю, рішучістю та діями. Ми знаємо, що ви отримуєте підтримку, і все ж таки хотілося б, щоб світова спільнота зробила більше для вашого захисту та підтримки", — написали Chess.com.

Також вони опублікували новини ФІДЕ засуджує військові дії; Вживає заходів проти Росії, Білорусі, Олімпіада ФІДЕ не відбудеться в Росії; Українська Федерація просить заборонити Росію та "Зупинити війну". 44 найкращі російські гравці опублікували відкритий лист Путіну.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок