Суспільне оголосило фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Хто вони

Суспільне оголосило фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Хто вони

Суспільне оголосило фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Хто вони

У понеділок, 24 січня, на пресконференції у Радіохабі Академії Суспільного мовлення оголосили список фіналістів Національного відбору на участь у Євробаченні-2022.

Фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2022:

  • Alina Pash – Тіні забутих предків
  • Cloudless – All be alright
  • Kalush Orchestra – Stefania
  • Barleben – Hear My Words
  • Michael Soul – Demons
  • Our Atlantic – Моя Любов
  • Roxolana – GIRLZZZZ
  • Wellboy – Nozzy Bossy

Спершу серед фіналістів також був LAUD, проте оргкомітет Національного відбору Євробачення припинив його участь у відборі. Виявилось, що заявлена ним для участі пісня — Head Under Water — була оприлюднена в 2018 році. Це прямо порушує правила Нацвідбору. Тож LAUD не братиме участі у фіналі Нацвідбору 12 лютого. Натомість у фіналі візьме участь Barleben із піснею Hear My Words.

"Ми ретельно послухали всі 284 заявки, які нам надіслали. Ми надали змогу конкурсантам з довгого листа взяти участь у прослуховуваннях, бо фізична присутність – значний фактор при відборі. Багато наших уявлень про артистів не збіглися з їхньою поточною формою. Або, навпаки, деякі пісні вже були з сформованою картинкою, а прослуховування дещо змінили наші перші враження.

Лонглист було легко сформувати, тим паче, що ми себе не обмежували кількістю учасників. До лонглисту потрапили всі, кого ми вважали гідними для участі у Національному відборі і потенційно ті, хто може представляти Україну та зможуть потрапити до фіналу Євробачення, що є нашою задачею мінімум.", — розповів Ярослав Лодигін, член правління Суспільного, відповідальний за платформу телебачення.

У свою чергу Олексій Гончаренко, продюсер та керівник компанії "Френдс Про ТВ", розповів, якого шоу у фіналі Нацвідбору очікувати глядачам:

"Концерт хочемо зробити таким, що це буде вісім абсолютно різних мінішоу. Всі вісім учасників вони різні, співають в різних жанрах. Тому і сцена, і сценічні методи, і фокуси будуть різними для кожного з них вони підбиратимуться індивідуально.

Маю надію, що це буде яскраве шоу і ведучі, і журі, і за лаштунками, і грінрум, який вперше буде у відбірковому конкурсі. Щоденники, які ми знімемо про кожного з учасників, дадуть змогу з одного концерту зрозуміти їх потенціали. Але це буде складний вибір і для журі, і для телеглядачів".

Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Ведучими будуть Тимур Мирошниченко та Марія Єфросініна.

Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія "Френдс Про ТВ", яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.

Що відомо

До Суспільного надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.

Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Читайте також

На початок