У 2022 році вручення премії "Золотий глобус" пройде без участі знаменитостей

У 2022 році вручення премії "Золотий глобус" пройде без участі знаменитостей

У 2022 році вручення премії "Золотий глобус" пройде без участі знаменитостей
.

Церемонія вручення премії "Золотий глобус" пройде 9 січня 2022 року без традиційної червоної доріжки, телевізійного шоу та участі знаменитостей. Скандали, пов'язані з різноманіттям та етикою, залишили церемонію без мережевого мовника та відомих осіб для трансляції. Про це повідомив The Guardian.

Щорічна церемонія не змогла знайти мовного партнера чи знаменитостей, які готові вручати або отримувати нагороди після бойкоту Голлівуду. В результаті захід було скорочено, а акцент було зроблено на благодійності.

Нагадаємо, що раніше Los Angeles Times випустила розслідування про фінансові схеми Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA), яка присуджує премію "Золотий глобус". Як повідомляє видання, розміри гонорарів її членів, швидше за все, суперечать законодавству США.

У 2022 році вручення премії "Золотий глобус" пройде без участі знаменитостей
На церемонію вручення "Золотого глобусу" не буде преси і червоної килимової доріжки.

У березні 2021 року понад 100 фірм зі сфери зв'язків з громадськістю оголосили про припинення співпраці з "Глобусами", ряд відомих голлівудських діячів, зокрема Том Круз і Скарлетт Йоганнссон, виступили з різкою публічною критикою організаторів премії, а телекомпанія NBC скасувала трансляцію церемонії.

У заяві на своєму сайті Голлівудська асоціація іноземної преси (HFPA, організатори премії) повідомила, що церемонія відбудеться в неділю в готелі Беверлі Хілтон і планує "пролити світло на багаторічну благодійну діяльність HFPA, представивши в ході церемонії низку грантоотримувачів".

"За останні 25 років HFPA пожертвувала $50 мільйонів у більш ніж 70 благодійних організацій, пов'язаних із розвагами, відновленням фільмів, стипендіальними програмами та гуманітарною діяльністю; неймовірно значущі організації, багато з яких сильно постраждали за останні два роки внаслідок пандемії", – вказано в заяві організації.

Що відомо

  • Телемережа NBC оголосила, що не стане показувати трансляцію вручення премії "Золотий глобус", яка має пройти на початку 2022 року.
  • Рішення ухвалили після кількох місяців критики на адресу Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA), яка вручає нагороду і бойкоту від великих студій, як-от Warner Bros., Netflix і Amazon, а також акторів і режисерів.
  • Стрімінг-сервіси Netflix і Amazon Studios, а також американська актриса Скарлетт Йоганссон оголосили бойкот Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA) через відсутність інклюзивності. Компанії відмовилися висувати свої фільми та серіали на премію "Золотий глобус".
  • Los Angeles Times випустила розслідування про фінансові схеми Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA), яка присуджує премію "Золотий глобус". Як повідомляє видання, розміри гонорарів її членів, швидше за все, суперечать законодавству США.
  • У травні 2021 року організатори "Золотого глобуса" оголосили про реформування журі премії та інші заходи щодо забезпечення інклюзивності та етичності заходу.

Читайте також

У США оголосили номінантів премії "Золотий глобус"

"Золотий глобус-2021". Які фільми та серіали отримали нагороди

"Чорнобиль", Гоакін Фенікс і Олівія Колман забрали статуетки Золотого глобуса-2020

На початок