NBC відмовилася транслювати премію "Золотий глобус 2022", а Том Круз повернув статуетки

NBC відмовилася транслювати премію "Золотий глобус 2022", а Том Круз повернув статуетки

NBC відмовилася транслювати премію "Золотий глобус 2022", а Том Круз повернув статуетки

Телемережа NBC оголосила, що не стане показувати трансляцію вручення премії "Золотий глобус", яка має пройти на початку 2022 року. Про це повідомляє Variety.

Рішення ухвалили після кількох місяців критики на адресу Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA), яка вручає нагороду і бойкоту від великих студій, як-от Warner Bros., Netflix і Amazon, а також акторів і режисерів.

6 травня у HFPA проголосували за реорганізацію, спрямовану на різноманітність. До кінця 2021 року до складу асоціації пообіцяли набрати не менше 20 нових членів, зробивши акцент на темношкірих представниках, а протягом півтора року – збільшити загальну кількість членів HFPA на 50%. Проте в NBC вважають, що на здійснення всіх змін потрібен час.

"Ми віримо, що HFPA дійсно має намір провести істотні реформи. Однак зміни подібних масштабів потребують часу і сил, і ми впевнені, що HFPA потрібен час, щоб зробити все правильно, – стверджують в компанії. – У зв'язку з цим NBC не транслюватиме "Золотий глобус" у 2022 році. Якщо організація виконає свої плани, то ми сподіваємося знову показати церемонію в січні 2023-го".

Як кажуть джерела Variety, "Глобус" може не повернутися на NBC навіть у 2023-му, бо стосунки Голлівудської асоціації іноземної преси з телекомпанією, а також з основними гравцями кіноіндустрії доведеться налагоджувати заново.

До того ж джерела Deadline повідомляють, що до бойкоту HFPA приєднався актор Том Круз, який став першим, хто відіслав назад всі отримані в минулому статуетки. Він отримував "Золотий глобус" тричі – за фільми "Народжений четвертого липня", "Джеррі Магуайр" і "Магнолія".

Що відомо

  • Стрімінг-сервіси Netflix і Amazon Studios, а також американська актриса Скарлетт Йоганссон оголосили бойкот Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA) через відсутність інклюзивності. Компанії відмовилися висувати свої фільми та серіали на премію "Золотий глобус".
  • Los Angeles Times випустила розслідування про фінансові схеми Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA), яка присуджує премію "Золотий глобус". Як повідомляє видання, розміри гонорарів її членів, швидше за все, суперечать законодавству США.
На початок