Останній фільм про Джеймса Бонда побив рекорд касових зборів перших вихідних

Останній фільм про Джеймса Бонда побив рекорд касових зборів перших вихідних

Останній фільм про Джеймса Бонда побив рекорд касових зборів перших вихідних

П'ятий і останній фільм Деніела Крейга про Джеймса Бонда "Не час помирати" зібрав у Великобританії найвищі касові збори за перші вихідні прокату.

Фільм заробив 21 млн фунтів стерлінгів за період з 1 по 3 жовтня, за даними касового агентства Comscore. Це більше, ніж зібрали дві попередні частини фільми про пригоди агента 007:

  • "Скайфол" - 20,2 млн фунтів стерлінгів;
  • "Спектр" - 19,8 млн фунтів стерлінгів;

Ці фільми займають друге і третє місця в списку найкасовіших фільмів Великобританії. "Не час помирати" - остання частина, у якій взяв участь актор Денієл Крейґ. Критики залишилися задоволені фільмом, єдине що відмітили, він задовгий - 163 хвилини. В Україні стрічка в прокаті з 30 вересня, дані про українські касові збори ще немає.

Сюжет

Бонд не є чинним секретним агентом — він залишив службу і насолоджується спокійним життям на Ямайці. Однак до нього приїжджає його приятель з ЦРУ Фелікс Лайтер і просить допомоги у порятунку викраденого вченого. Завдання з порятунку викраденого вченого виявляється небезпечнішим, ніж здавалося. В результаті Бонд йде по сліду загадкового лиходія, озброєного новими небезпечними технологіями.

Зірка Крейґа

Британському актору Деніелу Крейґу присвятять зірку на голлівудській Алеї слави. Церемонія пройде в середу, 6 жовтня.

Зірка Крейга стане 2704-ю на Алеї слави. Її відкриють за адресою 7007 Hollywood Boulevard. Крейг стане четвертим актором, який зіграв Бонда і був відзначений зіркою. Раніше зірки на Алеї слави отримали виконавці ролі Бонда Роджер Мур і Пірс Броснан.

Всього Крейґ зіграв у п'яти частинах бондіани.

На початок