Псевдовибори президента РФ на ТОТ: у Криму знову облили зеленкою урну для "бюлетенів"

Псевдовибори президента РФ на ТОТ: у Криму знову облили зеленкою урну для "бюлетенів"

Агітаційна реклама Росії на псевдовибори в окупованому Севастополі
Агітаційна реклама Росії на псевдовибори в окупованому Севастополі. Фото: Суспільне Крим

В Ялті окупованого Криму, де незаконно проходять "вибори" президента РФ, пенсіонерка на "виборчій дільниці" намагалася зіпсувати зеленкою комплекс обробки "виборчих бюлетенів". Це вже другий інцидент із зеленкою у Криму за добу.

Про це повідомив "глава" окупаційного Виборчкому Криму Михайло Малишев, передає пропагандистське видання "Крым 24" на своєму каналі у Telegram.

"На дільниці номер 517 у Ялті жінка 1946 року народження спробувала використати зеленку для того, щоб зіпсувати роботу комісії. На щастя, їй це практично зробити не вдалося, КОВБ (комплекс обробки "виборчих бюлетенів" — ред.) залишився в робочому стані, як і не постраждали бюлетені, що в ньому знаходяться", — сказав Малишев.

Наразі окупаційна поліція працює за цим фактом.

Також Малишев уточнив, що після цих двох інцидентів на вході оглядатимуть великі сумки та пакети, а також поставили столики для пляшок та упаковок.

Україна та парламентарі 20 країн світу закликають українських громадян утриматися від участі у псевдовиборах президента Росії на тимчасово окупованих територіях та дбати про свою безпеку, якщо примушують йти на "голосування".

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок