Представництво президента в АРК закликає українців на ТОТ утриматися від участі у псевдовиборах окупантів

Представництво президента в АРК закликає українців на ТОТ утриматися від участі у псевдовиборах окупантів

Агітаційна реклама Росії на псевдовибори в окупованому Севастополі
Агітаційна реклама Росії на псевдовибори в окупованому Севастополі. Фото: Суспільне Крим

Представництво президента України в АР Крим закликає жителів тимчасово окупованих територій утриматися від участі у псевдовиборах президента Росії та дбати про свою безпеку, якщо примушують йти на "голосування".

Про це йдеться у заяві Представництва на його офіційному сайті.

"Незаконний “виборчий процес”, організований та проведений державою-агресором на тимчасово окупованих територіях, не має жодної легітимності перед Україною та міжнародною спільнотою. Закликаємо громадян України, що перебувають на тимчасово окупованих територіях України утриматися від участі в цих "псевдовиборах". Якщо вас примушують і ви не маєте можливості уникнути участі у відповідному фарсі – в першу чергу дбайте про власну безпеку", — наголосили у відомстві.

Водночас у Представництві попередили, що за добровільну організацію та проведення "виборчого процесу" на ТОТ передбачено покарання за кримінальним законодавством України.

"Усі, хто долучився до роботи майже 1,5 тисячі т.зв. "виборчих дільниць",  кожен, з майже 15 тисяч учасників цього злочину в Криму, які діють від імені окупантів, рано чи пізно понесуть заслужене покарання", — йдеться у повідомленні.

У відомстві закликали іноземні держави та міжнародні організації не визнавати результати "виборів" на ТОТ, а також сприяти Україні у розслідуванні даного злочину РФ та притягненні винних до відповідальності.

"Вибори в Криму можуть бути лише тоді, коли туди повернеться суверенітет України!", — наголосили у Представництві президента в АРК.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок