У Криму бюджетників змушують йти на "вибори" президента Росії, створюючи явку

У Криму бюджетників змушують йти на "вибори" президента Росії, створюючи явку

Ексклюзивно
Активісти руху "Жовта стрічка" закликають кримчан ігнорувати псевдовибори окупантів
Активісти руху "Жовта стрічка" закликають кримчан ігнорувати псевдовибори окупантів. Фото: Telegram/Жовта стрічка

В окупованому Криму бюджетників змушують йти на псевдовибори президента Росії, які незаконно проводитимуться на тимчасово захоплених територіях України 15-17 березня. У такий спосіб росіяни намагаються створити явку, тому що кримчани не хочуть йти голосувати.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це Суспільне Крим розповів працівник сфери освіти.

"Нас всіх попередили, що ми маємо піти і проголосувати на виборах, щоб на роботі не було проблем. Після голосування, ми маємо зателефонувати куратору у наш навчальний заклад та доповісти, що проголосували. Нам не кажуть, що треба конкретно за когось голосувати. Головне створити явку, бо люди не хочуть йти на вибори", — повідомив він.

Низьку явку також підтверджують активісти громадського руху спротиву "Жовта Стрічка" на своєму каналі у Telegram.

"В Сімферополі та Севастополі у р**истів з самого ранку низька явка", — йдеться у повідомленні.

Станом на 09:00, в окупованому Криму та Севастополі відкрилися "виборчі дільниці" для "голосування" на псевдовиборах президента РФ. Вони працюватимуть протягом 15-17 березня. Також окупанти відкрили "голосування" онлайн — через портал "Госуслуг".

Місця з "виборчими дільницями", які необхідно уникати громадянам України на ТОТ, раніше активісти "Жовтої стрічки" нанесли на карту у Google Maps.

МЗС України закликає жителів окупованих територій не брати участі в незаконних виборах президента РФ.

"Міністерство закордонних справ України наголошує, що проведення "виборів" президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України – є незаконним та не матиме жодних правових наслідків", — йдеться у заяві.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок