Карта бомбосховищ: де сховатися в Чернівцях та Чернівецькій області в разі наступу

Карта бомбосховищ: де сховатися в Чернівцях та Чернівецькій області в разі наступу

Карта бомбосховищ: де сховатися в Чернівцях та Чернівецькій області в разі наступу
. Суспільне Буковина

На території Чернівецької громади є 68 спеціалізованих сховищ, у яких можна укриватися у випадку надзвичайних ситуацій. Також можна переховуватися в підвалах, цокольних приміщеннях та підземних паркінгах. Суспільне публікує перелік бомбосховищ Чернівців та Чернівецької області.

Інтерактивну карту бомбосховищ веде управління ДСНС. На мапі позначені сховища та найпростіші укриття Чернівецької області — це здебільшого підвали. Також є мітки на бомбосховища лікарень та комунальних підприємств.

Карту бомбосховищ можна переглянути тут.

Хто зможе укритися у сховищах?

Люди, які подають воду й електрику, печуть хліб, довозять продукти та працівники інших підприємств, які забезпечують життєдіяльність міст та сіл.

Також у сховищах зможуть перебувати медики та хворі.

Карта бомбосховищ: де сховатися в Чернівцях та області
Резервуари з водою в бомбосховищі. Суспільне Чернівці

Де укриватися іншим?

Люди можуть використовувати підвали та цокольні приміщення власних будинків, а також швидкоспоруджувані приміщення. Радять не захаращувати ці кімнати, а разі необхідності перенести туди лавиці для сидіння, питну воду та запаси їжі.

Карта бомбосховищ: де сховатися в Чернівцях та області
Одне зі сховищ в Чернівцях. Укриття у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

Від чого захищають сховища у Чернівцях?

У сховищах люди зможуть захиститися від бомбардувань, обстрілів та осколків. Проте жодне з них не витримає прямого попадання бомби.

У бомбосховищах має бути телефонний зв’язок, питна вода з розрахунком до 2 літрів на людину та протипожежні засоби. З собою варто взяти аптечку, документи, воду та снеки.

Що відомо

  • Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Росія "проведе військову операцію в Україні" на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.
  • Уранці 24 лютого журналісти Суспільного повідомляють про звуки вибухів в Києві, Харкові та інших містах.
  • "Украерорух" оголосив про закриття повітряного простору України для цивільних літаків через вторгнення Росії на українську територію.
  • Також Росія здійснила удари по західних областям України, а саме аеропорт Івано-Франківська знищується ракетними комплексами та склади ПММ, повідомляє МВС України.

Суспільне слідкує за оновленнями та веде текстовий онлайн подій.

Читайте також

Чернівці готові прийняти 14 тисяч людей з інших міст у разі вторгнення Росії — Клічук

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

Станьте частиною Суспільне Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок