Катерина Калитко, Люко Дашвар і Радомир Мокрик: оголосили програму фестивалю Kyiv Book Weekend

Настя Телікова

У Києві з 8 до 10 грудня відбуватиметься книжковий фестиваль-ярмарок Kyiv Book Weekend. У програмі заявлено понад 150 подій на семи сценах: це зустрічі з українськими письменниками та громадськими діячами, а також аніме-фестиваль та косплей-шоу.

Про це Суспільне Культура повідомили організатори події.

"Сьогодні українські книги і культура, їхня підтримка і розвиток в усіх напрямах впливають на майбутнє, на кристалізацію української ідентичності. Недарма бібліотеки знищуються першими на окупованих територіях, а на звільнених зараз потребують нашої допомоги, щоб оновити фонди та продовжити працювати й поширювати мову та культуру", — зауважує голова оргкомітету Kyiv Book Weekend Дмитро Лаппо.

Головні події фестивалю

  • Виступ поетеси Катерини Калитко з програмою "Відкритий перелом голосу" — 8 грудня о 19:00.
  • Творча зустріч з автором українського бестселера "Історії та війни", ветераном ЗСУ Юрієм Гудименком — 8 грудня о 19:00.
  • Виступ гурту "МОВА "— 8 грудня о 20:00.
  • Виступ історика Радомира Мокрика, автора книги "Бунт проти імперій". Розмову модеруватиме журналіст Сергій Стуканов — 9 грудня о 13:00.
  • Дискусія "Нові закони робототехніки: штучний інтелект та культура" за участі підприємця в IT-галузі Олександра Ольшанського, аналітикині та маркетологині Інни Білоножко, письменника-фантаста Володимира Арєнєва та головного редактора Gagadget.com Сергія Мітяєва — 9 грудня о 16:00.
  • Спільний виступ українських істориків Сергія Плохія та Володимира В'ятровича "Російсько-українська війна" — 9 грудня о 17:00.
  • Презентація українського перекладу науково-фантастичного роману Майка Маллейна "Верхи на шатлі. Обурливі історії астронавта космічного човника" — 10 грудня о 15:00.
  • Презентація нового роману Люко Дашвар "Спадок" — 10 грудня о 16:00.
  • Зустрічі з письменниками та авторами дитячих бестселерів: Іваном Андрусяком, Юрієм Бедриком, Настею Музиченко та іншими письменниками.

Книжковий фестиваль пройде 8, 9 та 10 грудня у Києві в павільйоні № 1 Міжнародного виставкового центру за адресою Броварський проспект, 15.

Фестиваль є благодійним, усі кошти з продажу квитків (після сплати організаційних витрат) розподілять між двома благодійними ініціативами: програмою "Запакуй Небо" від "Нової пошти" та БФ "Повернись живим" і БФ "Бібліотечна країна", що опікується бібліотеками усіх рівнів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media