"Ми не відступаємо, я задоволений": Зеленський прокоментував контрнаступ

Президент України Володимир Зеленський, 11 жовтня 2023 р., фото AP/Вірджинія Мейо

Президент Володимир Зеленський визнав, що літній контрнаступ Сил оборони не дав результатів, на які багато хто сподівався, але це не привід здаватися.

Про це він сказав в інтерв'ю АР.

За його словами, це сталося переважно через те, що Україна не отримала від союзників зброї, на яку сподівалися, що тримало сухопутні сили в невигідному становищі.

"Дивіться, ми не відступаємо, я задоволений. Ми воюємо з другою (найкращою) армією в світі, я задоволений. Ми втрачаємо людей, я не задоволений. Ми отримали не всю зброю, яку хотіли, я не можу бути задоволений, але я також не можу занадто скаржитися", – сказав він

Зеленський зазначив, що ЗСУ не в змозі досить швидко просуватися вперед і досягати серйозних проривів, але наголосив, що це не привід здаватися.

Раніше Зеленський заявив, що Україна продовжить контрнаступ і буде намагатися показати результат у цьому році попри те, що зараз є “певні труднощі”.

28 листопада голова латвійського МЗС Кріш'яніс Каріньш заявив, що Україна не змогла створити блискавичного контрнаступу через брак техніки і зброї, яка "не обов'язково дуже швидко надходила".