Українська делегація на Раді ОБСЄ вийшла з зали під час виступу Лаврова

. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Photo by Aziz Karimov/Getty Images

Українська делегація покинула зал засідань Ради міністрів ОБСЄ у Скоп'є, коли почав виступати глава МЗС Росії Сергій Лавров.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Українська делегація у повному складі вийшла з зали, коли російський міністр почав свій виступ. Україну підтримали кілька інших делегацій, перелік яких поки невідомий.

Лавров, який виступав російською, у якийсь момент перервався і, вочевидь, відреагував на події в залі англійською мовою: "Ви не могли б залишити мене на самоті, будь ласка? Дякую".

Після завершення виступу Лавров одразу покинув зал засідань.

Що відомо про участь Лаврова у міністерському засіданні ОБСЄ

Міністерство закордонних справ Болгарії 27 листопада підтвердило, що надало дозвіл літаку з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим пролетіти через повітряний простір Болгарії на шляху до Північної Македонії.

Як повідомили в МЗС, делегація України не братиме участі в міністерському засіданні ОБСЄ на рівні міністра закордонних справ 30 листопада – 1 грудня в м. Скоп'є у Македонії через рішення допустити на нього главу МЗС Росії Сергія Лаврова.

Міністри закордонних справ Естонії, Латвії та Литви у спільній заяві 28 листопада відмовилися брати участь у 30-му засіданні Ради міністрів ОБСЄ через присутність глави МЗС Росії Сергія Лаврова.

У липні Парламентська асамблея ОБСЄ визнала Росію державою-спонсором тероризму, а ПВК "Вагнер" – терористичною організацією.