"Слова Папи слід трактувати, як голос цінностей, а не політичну позицію" — у Ватикані відреагували на критику Франциска

28 серпня 2022 року в Аквілі, Італія. (Фото: Даніло Ді Джованні / Getty Images)

Ватикан відреагував на критику Папи Римського Франциска, через його слова про вбивство дочки російського пропагандиста Олександра Дугіна — Дарії.

30 серпня пресслужба Святого Престолу поширила відповідне комюніке.

У Ватикані заявили, що слова Папи про Дугіну не слід сприймати, як підтримку тієї чи іншої політичної позиції.

"Стосовно цього слід наголосити, що слова Святішого Отця щодо цього драматичного питання потрібно розуміти як голос, піднесений на захист людського життя та цінностей, пов’язаних з ним, а не як зайняття політичної позиції", — йдеться у повідомленні.

Крім того, в комюніке йдеться про те, що Папа Франциск засуджує широкомасштабну війну в Україні, яку розпочала Російська Федерація, а "виступи Святішого Отця Франциска є чіткими й однозначними в засудженні її, (війни, — ред.) як морально несправедливої, неприйнятної, варварської, безумної, огидної та святотатської".

Що відомо

  • 25 серпня Міністерство закордонних справ України запросило апостольського нунція в Україні архиєпископа Вісвалдаса Кулбокаса, щоб висловити йому розчарування словами Папи Римського Франциска про смерть дочки кремлівського ідеолога Олександра Дугіна Дар'ї.
  • 24 серпня Папа Римський Франциск заявив, що дочка кремлівського ідеолога Олександра Дугіна Дар'я, яку підірвали у Підмосков'ї є "невинною жертвою війни". Посол України у Ватикані Андрій Юраш заявив про розчарування словами понтифіка.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Подоляк заявив, що Україна не причетна до вбивства Дугіної

ФСБ стверджує, що вбивство Дугіної влаштували українські спецслужби