STEM-освіта в Миколаєві. Школярі отримали дворічну підтримку

STEM-освіта в Миколаєві. Школярі отримали дворічну підтримку

STEM-освіта в Миколаєві. Школярі отримали дворічну підтримку ЗОШ 57

Учні Миколаївської школи №57 імені Т. Шевченка стали одними з переможців конкурсу Class Pack 2021 серед 104 закладів України. Про це кореспондентам Суспільного розповів директор школи Андрій Малахов.

18 січня 2021 року громадська організація "Інноваційні освітні технології" за підтримки благодійного фонду LEGO Foundation та організації FIRST оголосила переможців грантового конкурсу. Він тривав декілька місяців, упродовж яких вивчалися мотиваційні листи та відбувалися особисті співбесіди.

За результатами конкурсу, школа отримала дворічну підтримку Class Pack 2021 із впровадження програми FIRST LEGO League.

"Школа отримає базові набори робототехніки Spike Prime, ресурсні набори робототехніки Spike Prime, тематичні поля сезону з LEGO-завданнями (місіями), комплекти друкованих матеріалів-зошитів. Основна ціль такої співпраці – долучити якомога більше дітей до STEM-освіти", – розповіла заступниця директора школи (аплікантка конкурсної заявки) Оксана Хмельна.

Читайте також: "В Україні закінчується реєстрація на пробне ЗНО"

За словами Оксани Хмельної, метою реалізації гранту є впровадження програми з робототехніки та проєктної діяльності FIRST LEGO League в навчальний процес у якості окремого модульного уроку або додаткових тем і занять на вже існуючих уроках інформатики, технологій та інших.

Щороку в навчальному закладі відбувається шкільний фестиваль, де учні вже продемонстрували понад 400 винаходів.

STEM-освіта в Миколаєві. Школярі отримала дворічну підтримкушкола 57

За словами директора школи Андрія Малахова, Миколаївська ЗОШ №57 має чимало напрацювань в учнівській STEMАбревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика)-освітній діяльності. Учні традиційно займають призові місця в міських, обласних STEM-конкурсах та фестивалях.

STEM-освіта в Миколаєві. Школярі отримала дворічну підтримкуЗОШ 57

У 2020-му в школі відкрили STEM-лабораторію, де учні мають можливість проводити досліди, працювати над своїми ідеями самостійно, а також разом з учителем – наставником-тьютором.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди