"Молюся, щоб мене не зупинила поліція". Британець напідпитку змінив ім’я на Селін Діон

"Молюся, щоб мене не зупинила поліція". Британець напідпитку змінив ім’я на Селін Діон

"Молюся, щоб мене не зупинила поліція". Британець напідпитку змінив ім’я на Селін Діон

Тридцятирічний британець Томас Додд, перебуваючи напідпитку на Різдво, змінив своє ім'я на Селін Діон під час перегляду віртуального концерту канадської співачки.

Як пише The Independent, все сталося у різдвяну ніч. Чоловік сидів один вдома, дивився концерт Селін Діон і пив шампанське. Після цього британець зайшов на сайт держпослуг, заплатив 89 фунтів (приблизно 3500 гривень) і залишив заявку на зміну імені.

"Могло бути гірше, і це міг бути Борис Джонсон - мені просто пощастило, що у нього немає живих концертів", — сказав чоловік.

Після свята чоловік виявив у своїй поштовій скриньці документи, які пропонують підтвердити, що відтепер він не Томас Додд, а Селін Діон. Спочатку хлопець подумав, що листоноша помилився адресою, але незабаром все ж згадав, в чому справа.

"Чесно кажучи, я не пам’ятаю, як я зробив це. Я навіть не знав, що змінив ім’я, поки не знайшов конверт в поштовій скриньці. Ледь не втратив свідомість на кухні, коли його відкрив. Спочатку я подумав, що це розіграш, але потім в банку все підтвердили. Коли розповів про це сестрі, вона ледь не подавилась бутербродом", — сказав Тодд.

Зрештою Додд все ж підписав надіслані папери та юридично підтвердив зміну імені через свою любов до співачки. Він сказав, що вирішив залишити ім'я, утім все залежатиме від того, чи ускладнить воно його життя.

"Я просто молюся, щоб мене ні за що не зупинила поліція - це може бути незручно!", - розповідає чоловік.

Сім'я Додда поставилася до зміни імені з гумором. Чоловік дійсно виявився фанатом співачки: у 2019-му він був на її концерті та навіть зробив з нею фото.

Що відомо

  • Міністерство юстиції оприлюднило перелік найрідкісніших імен, якими українські батьки називали своїх новонароджених дітей у 2020 році, серед яких виявилися Зеленський, Яник, Лимон, Імперія та Золушка.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше