Степанов розповів, скількох українців вакцинують від COVID-19 безкоштовно

Степанов розповів, скількох українців вакцинують від COVID-19 безкоштовно

Степанов розповів, скількох українців вакцинують від COVID-19 безкоштовно
. Уніан

Міністерство охорони здоров’я планує вакцинувати від COVID-19 коштом бюджету близько 21 мільйона українців, які входять до груп ризику.

Про це під час брифінгу 15 грудня розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Міністерство охорони здоров’я розробило чіткий план вакцинації, визначило групи людей, яких ми зобов’язані вакцинувати коштом держави. Таких людей майже 21 мільйон", – розповів він.

За його словами, в першу чергу вакцинуватимуть медичних працівників, військових в зоні ООС та людей, які перебувають у соціальних закладах, зокрема, інтернатах і будинках для людей похилого віку. Також вакцинуватимуть людей з інших сфер, які мають професійні ризики.

"Це і працівники освіти, і працівники Національної поліції, Національної гвардії. Також це обов’язково люди, які мають ризики за медичними показами – старші за 60 років та ті, хто має відповідні супутні захворювання", – зазначив Степанов.

На переконання міністра, гроші на вакцинацію у 2021 році має забезпечити держава.

Що відомо

  • За минулу добу в Україні підтверджено 8416 нових випадків COVID-19.
  • Міністерство охорони здоров'я закликало українців утриматися від подорожей на новорічні свята через пандемію коронавірусу.
  • На одного пацієнта з коронавірусом в інфекційному відділенні Національна служба здоров'я виділяє 45 тисяч гривень.
  • В Україні з 1 січня буде продовжено роботу закладів харчування до 23:00, з забороною розрахункових операцій після 22:00.
  • Національний банк України прогнозує незначний вплив на економіку анонсованого урядом карантину у січні і заявляє, що "карантин вихідного дня" також має несуттєві наслідки.
На початок