МОЗ закликає українців не подорожувати на Новий рік

МОЗ закликає українців не подорожувати на Новий рік

МОЗ закликає українців не подорожувати на Новий рік
АР

Міністерство охорони здоров'я закликало українців утриматися від подорожей на новорічні свята через пандемію коронавірусу.

"Ми радимо не подорожувати, утриматися від подорожей під час пандемії на ці новорічні свята, канікули. Розуміємо, що це незручності", - відзначив голова відомства Максим Степанов під час брифінгу.

Він також зазначив, що охочим поїхати варто перевірити інформацію щодо того, яка ситуація в країнах по COVID-19, які умови візиту до інших країн. Відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства закордонних прав.

Степанов закликав дотримуватися всіх правил безпеки і правил, встановлених у тих країнах, які українські громадяни планують відвідувати на новорічні свята.

Що відомо

  • За попередню добу в Україні зафіксовано 13 514 нових випадків захворювання на коронавірус. Серед хворих - 638 дітей та 690 медпрацівників.
  • 9 грудня Кабінет міністрів вирішив ввести новий локдаун з метою стримання поширення коронавірусу з 8 по 24 січня 2021 року включно. Ним передбачається, зокрема, що під час карантину працюватимуть готелі, банки, аптеки, продуктові магазини та транспорт.
  • За добу в Україні виявили 13 371 нового хворого на коронавірус, серед них - 652 дитини та 580 медиків.
  • Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко 16 жовтня повідомив, що в межах ініціативи COVAX Україна отримає вакцину від коронавірусу або безкоштовно або за зниженою ціною.
На початок