У США від коронавірусу вакцинували першу людину

У США від коронавірусу вакцинували першу людину

У США від коронавірусу вакцинували першу людину
АР

У США почалася вакцинація від коронавірусу. Першою щеплення зробили медсестрі інтенсивної терапії Єврейського медичного центру у Нью-Йорку Сандрі Ліндсей.

Щеплення Ліндсей зробили у прямому ефірі під час прес-конференції з губернатором штату Нью-Йорк Ендрю Куомо, передає The New York Times.

"Я відчуваю, що зцілення настане. Я сподіваюся, це означає початок кінця дуже болісного часу в нашій історії", - зазначила Ліндсей. Вона продовжувала працювати з хворими на COVID-19 протягом усієї пандемії.

Медсестра також відзначила, що не відчула жодної різниці між щепленням від COVID-19 та звичайним.

Нью-Йорк - один зі штатів, які найбільше постраждали від епідемії: там від коронавірусу померли понад 35 тисяч людей.

У США 14 грудня розпочалися масову вакцинацію під екстреного дозволу Центру з контролю і профілактики захворювань на використання вакцини від коронавірусу компаній BioNTech і Pfizer.

"Введено першу вакцину. Вітаю США! Вітаю світ!", - прокоментував подію чинний президент США Дональд Трамп у Twitter.

Наразі у США завезли більше трьох мільйонів доз вакцин. Однак цього не вистачить, щоб одразу зробити щеплення усім медикам, які працюють в умовах висого ризику зараження. Окрім того, керівники лікарень відзначили, що серед побічних ефектів можлива лихоманка, тому вони розроблять графік щеплення працівників.

Що відомо

  • Станом на 14 грудня у США зафіксовано 16 737 267 випадків зараження, з них 306 459 смертей.
  • Австралія припинила випробування вакцини від COVID-19 через неочікуваний побічний ефект.
  • Велика Британія розпочала вакцинацію від COVID-19 вакциною від компанії Pfizer/BioNTech. Першою її отримала 90-річна жінка.
  • Представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запевняють, що у питанні вакцинації від коронавірусу Україна перебуває серед пріоритетних напрямків.
  • Ізраїль отримав першу партію вакцини від COVID-19
  • Міністерство охорони здоров’я Канади затвердило вакцину проти COVID-19 від Pfizer.
  • 8 грудня американський регулятор повідомив, що вакцина проти COVID-19 від Pfizer та BioNTech є ефективною та безпечною.

На початок