DocudaysUA запрошує на онлайн-показ документального фільму до Дня прав людини

DocudaysUA запрошує на онлайн-показ документального фільму до Дня прав людини

DocudaysUA запрошує на онлайн-показ документального фільму до Дня прав людини

Кіноклуби медіапросвіти з прав людини DocudaysUA влаштовують дискусію та онлайн-перегляд документального фільму "В іншому світі" режисерки Анни Бединської. Показ приурочений до Міжнародного дня прав людини і пройде 10 грудня о 15:00 – повідомляється на сайті кіноклубу.

Стрічка розповідає про 40-річну Касю, яка має двох дітей-підлітків і люблячого чоловіка. Однак її спокійне життя одного дня руйнує новина про вагітність дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона має вирішити: народити або зробити аборт, але жінці не подобається жодне з цих рішень. Протягом більш ніж шести місяців камера фіксувала її душевний стан та емоції.

"Організатори події хочуть обговорити як у правовому, так і в етичному контексті, чим є у сучасному світі право жінки зробити аборт. Це свобода вибору та повага до її права на приватність чи порушення права на життя дитини?", – вказано на сторінці показу.

До дискусії після перегляду запрошені ведуча Марічка Падалко, юристка та керівниця "Аналітичного центру ЮрФем", дитяча і сімейна психологиня Катерина Гольцберг. Модераторкою події стане правозахисниця Марічка Цип'ящук.

Показ відбудеться онлайн 10 грудня о 15.00. Реєстрація за посиланням.

Що відомо

  • Docudays UA (Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA) — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні. Проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми програми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше