Джима - у топ-10, драматична перемога Вірер. Результати жіночої індивідуальної гонки IBU

Переможниця минулого сезну розпочала новий змагальний рік з перемоги!

Жінки вийшли на старт індивідуальної гонки за годину після чоловічого старту - це дебютна гонка у цьому біатлонному сезоні.

Юлія Джима та Віта Семеренко починали першими серед українок - під 19-м та 22-м номерами відповідно. Також у гонці стартували Олена Підгрушна, Дар'я Блашко та Катерина Бех.

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима - у неї 0 промахів та десяте місце. Джима була найкращою з українок і на дистанції, однак у неї виникли проблеми з гвинтівкою на другому вогневому рубежі, де втратила близько 15-20 секунд.

Джима претендувала і на місце у топ-6, однак все-таки програла 35 секунд Анаїс Бескон, яка закінчила гонку шостою.

Другий найкращий серед українок у Дар'ї Блашко - вона 25 з однією хвилиною штрафу, яку заробила на першій стрільбі. Віта Семеренко, Олена Підгрушна та Катерина Бех фінішуали між 57 та 61 місцем.

Дивіться також повне відео жіночої індивідуальної гонки

Виграла гонку Доротея Вірер, яка пройшла усі стрільби без промахів. На останнє коло вона виходила з 30-секундною перевагою над Деніз Германн, але зрештою виграла у німкені лише 0.8 секунд. Германн з одним промахом друга.

З третього по п'яте місце фінішували шведки: Йоганна Скотгейм (бронза), Ельвіра Еберг (четверта) та Лінн Перссон (п'ята).