Дубль норвежців, найкращий з українців - 27. Результати чоловічої індивідуальної гонки IBU

Перша перемога у кар'єрі Штурми Лагрейда - 23-річного норвежця

Новий біатлонний сезон розпочався! Першими на старт у фінському Контіолахті вийшли чоловіки - у індивідуальній гонці. Одразу обидва українці розпочали гонку одними з перших: Дмитро Підручний пішов на дистанцію другим, Артем Прима - п'ятим.

Однак пройти чисту стрільбу нікому з українців не вдалося. У Дмитро Підручного сумарно п'ять штрафних хвилин, у Руслана Ткаленка - чотири, у Антона Дудченка - вісім. Ці три біатлоністи фінішували поза топ-60.

Найкращий результат показав Артем Прима: він почав гонку з двох промахів, однак усі наступні три вогневі рубежі пройшов без промахів. Як наслідок, він зміг піднятися на 27 місце - 3:43 хвилини відставання від переможця.

Дивіться також повне відео чоловічої індивідуальної гонки

Другим з українців став Богдан Цимбал - у нього теж дві штрафні хвилини, 47 місце. Цимбал найшвидше серед українців їхав на старті гонки, але не залишилося у нього сил на фініш.

Переможцем першої гонки став 23-річний норвежець Штурма Лагрейд - він закрив усі мішені та зміг на фініші на 20 секунд випередити Йоханнеса Бьо (одна штрафна хвилина).

Третім фінішував Ерік Лессер, який на останньому колі відіграв 10 секунд відставання у француза Кантена Фійона Майє. Також у топ-6 чех Онджей Моравець (чиста стральба) та швед Себастьян Самуельссон (другий найкращий хід по дистанції).