"МБК-2-Ніко" програв харківському "Політехніку"

"МБК-2-Ніко" програв харківському "Політехніку" ФБУ

Друга команда турнірної таблиці поступилася п’ятій: у баскетбольній Вищій лізі "МБК-2-Ніко" приймав на власному паркеті харківський "Політехнік".

Першу чверть краще зіграли гості паркету – 12:20.

У другій десятихвилинці баскетболісти "Політехніка" продовжили нарощувати свою перевагу на паркеті за допомогою кидків з гри без супротиву. На велику перерву команди пішли з рахунком – 31 : 52.

У третій чверті господарям вдалось скоротити своє відставання і гравці "Політехніка" мали перевагу вже у сім очок – 55 : 62.

В останній десятихвилинці баскетболістам "МБК-2-Ніко" не вдалось відіграти відставання. Гості з Харкова закінчили гру на власну користь – 68 : 76.

"МБК-2-Ніко" програв харківському "Політехніку"ФБУ

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "Політехніка" Сергій Старцев, який здобув 21 очко та зробив сім результативних передач.

• У турнірній таблиці "корабели" посідають друге місце, маючи у своєму активі 17 очок. "Політехнік" – п’ятий з 12-ма очками.
  • Наступну гру "МБК-2-Ніко" зіграє на виїзді 12 грудня проти “Маріуполя”.