МБК "Миколаїв" вдруге переміг у новому сезоні

МБК "Миколаїв" вдруге переміг у новому сезоні ФБУ

У баскетбольній Суперлізі Паріматч МБК "Миколаїв" переміг вдома "Харківських Соколів".

Першу чверть краще зіграли господарі паркету – 24 : 18.

Другу десятихвилинку команди провели у рівній боротьбі і на велику перерву "корабели" пішли з рахунком – 44 : 38.

У третій чверті баскетболісти "Миколаєва" втримали шестиочкову перевагу – 63 : 57.

В останній десятихвилинці господарі паркету збільшили власну перевагу над баскетболістами "Харківських Соколів" і завершили гру з рахунком – 81 : 73.

Найрезультативнішим гравцем матчу став американський баскетболіст "корабелів" Нейтан Джозев Едріан, який здобув 21 очко та зробив сім підбирань і три результативні передачі.

Наступну гру Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" зіграє на виїзді 29 листопада проти чинного чемпіона Суперліги – БК "Дніпро".