15-річний спортсмен з Одеси виборов "бронзу" на чемпіонаті України з плавання

15-річний спортсмен з Одеси виборов "бронзу" на чемпіонаті України з плавання Фото: пресслужба відділення НОК України в Одеській област

15-річний плавець з Одеси Олексій Грабаров завоював бронзову медаль на чемпіонаті України серед молоді з плавання, який відбувся в Дніпрі. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Олексій – вихованець спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Динамо". Для нього це перша в кар’єрі медаль на національних змаганнях. Хлопець виборов третє місце на дистанції 200 метрів на спині. Він поступився лише на 0,02 секунди своєму кращому результату – 2.06,91. Також Олексій став четвертим на дистанції 400 метрів комплексом – 4.40,28.

Четвертим на своїй основній дистанції (100 метрів на спині) став один із кандидатів на участь в Олімпійських іграх, ще один вихованець школи "Динамо", Юрій Косян – 57,38. Він поступився чемпіону, Герману Феню з Харкова, на одну секунду. У пресслужбі зазначили, що олімпійський норматив на цій дистанції складає 53,85 секунди. Щоб потрапити на Олімпіаду, його треба виконати до 29 червня наступного року.

Додамо, з 18 листопада до 6 грудня в Кам'янському триватиме збір національної збірної України. У ньому візьмуть участь спортсмени з Одеської області – Вадим Науменко, Юрій Косян, Катерина Караніколова, Микита Дорогов, Олексій Конторович. Павло Меньшиков та Катерина Каширина.