Одеські плавці вибороли 4 медалі Кубку України

Одеські плавці вибороли 4 медалі Кубку України

Одеські плавці вибороли 4 медалі Кубку України
Фото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Спортсмени збірної Одеської області завоювали дві золоті та дві бронзові медалі на другому етапі Кубку України з плавання, який відбувся у Харкові. Про це повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Дві золоті медалі виборов кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020, вихованець спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Динамо" Вадим Науменко. Він переміг у своїх профільних видах – 200 метрів на спині та 200 метрів комплексом.

Одеські плавці завоювали 4 медалі на Кубку України
Вадим Науменко. Фото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Двічі потрапила до призової трійки ще одна вихованиця школи "Динамо" Анастасія Хоміна, яка стала третьою на дистанції 50 метрів батерфляєм та 200 метрів комплексом. На дистанції 100 метрів батерфляєм спортменка фінішувала четвертою.

Одеські плавці вибороли 4 медалі на Кубку України
Анастасія Хоміна. Фото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Як зазначили в пресслужбі НОК, 14-річна спортсменка Катерина Караніколова виконала норматив майстра спорту України на дистанції 100 метрів на спині. У фіналі змагань Катерина стала шостою.

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі на Кубку України з плавання
Катерина Караніколова. Фото: НОК

7 вересня старша тренерка збірної України Олександра Курбанова разом зі своїми вихованцями, кандидатами на участь в Олімпійських іграх-2020 Юрієм Косяном та Вадимом Науменко, у складі збірної України відправляються на тренувальний збір до Туреччини, додали в пресслужбі НОК.

Читайте також

На початок