Одеські плавці вибороли 4 медалі Кубку України

Одеські плавці вибороли 4 медалі Кубку України Фото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Спортсмени збірної Одеської області завоювали дві золоті та дві бронзові медалі на другому етапі Кубку України з плавання, який відбувся у Харкові. Про це повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Дві золоті медалі виборов кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020, вихованець спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Динамо" Вадим Науменко. Він переміг у своїх профільних видах – 200 метрів на спині та 200 метрів комплексом.

Одеські плавці завоювали 4 медалі на Кубку УкраїниФото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Вадим Науменко

Двічі потрапила до призової трійки ще одна вихованиця школи "Динамо" Анастасія Хоміна, яка стала третьою на дистанції 50 метрів батерфляєм та 200 метрів комплексом. На дистанції 100 метрів батерфляєм спортменка фінішувала четвертою.

Одеські плавці вибороли 4 медалі на Кубку УкраїниФото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Анастасія Хоміна

Як зазначили в пресслужбі НОК, 14-річна спортсменка Катерина Караніколова виконала норматив майстра спорту України на дистанції 100 метрів на спині. У фіналі змагань Катерина стала шостою.

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі на Кубку України з плаванняФото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області