Одеські спортсмени завоювали медалі на Кубку України з вітрильного спорту

Одеські спортсмени завоювали медалі на Кубку України з вітрильного спорту Фото: пресслужба відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Одеські спортсмени завоювали медалі на Кубку України з вітрильного спорту в олімпійських класах, який відбувся в Маріуполі. Про це повідомили в пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Там розповіли, що дві медалі в класі "Laser Radial" здобули вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №13. 17-річний Девід Ізмайловський став срібним призером, набравши 17 балів (одне "срібло" та три "бронзи"), а 22-річна Катерина Гуменко – бронзовою призеркою.

Володарем Кубку України в класі "Laser" став 16-річний вихованець Одеської обласної дитячо-юнацької спортивної школи вітрильного спорту Оскар Мадоніч.

Одеські спортсмени завоювали медалі на Кубку України з вітрильного спортуФото: пресслужба відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Спортсмен виграв 4 з 7-ми гонок, ще в одній гонці хлопець став другим, а в двох інших фінішував четвертим. Переміг із сумою в 10 балів (сума зайнятих місць за відрахуванням найгіршого результату).