На чемпіонаті України з плавання спортсмен з Хмельниччини здобув дві медалі

На чемпіонаті України з плавання спортсмен з Хмельниччини здобув дві медалі Фото: з сторінки Хмельницької ОДА

На чемпіонаті України з плавання серед молоді, спортсмен з Хмельниччини здобув дві медалі та закріпився в основному складі збірної команди України. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької облдержадміністрації.

Змагання проходили протягом трьох днів в місті Дніпро. Змагалися у чемпіонаті плавці з 20 областей України та Києва. Хмельниччину представляли четверо плавців.

Срібло у фінальному запливі на 50 метрів батерфляєм здобув майстер спорту та випускник Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Андрій Коваленко. Дистанцію запливу хлопець подолав за рекордний для себе час(24.53секунд).

Дистанцію на 50 метрів, хлопець подолав за рекордний для себе час(24.53секунд). Фото: з сторінки Хмельницької ОДАФото: з сторінки Хмельницької ОДА

Також, тим же стилем Андрій виграв бронзову нагороду у плаванні на 100 метрів (54,68 секунди).

З інших наших плавців до залікової 12-ки пробилася Ірина Тоненька, котра спеціалізується плаванням на спині.

"Наразі Андрій Коваленко закріпився в основному складі збірної команди України, вкотре перевершивши встановлені часові параметри. Скоріш за все згодом він поповнить ряди збірної команди столиці", - повідомляють в ОДА.