Сезон 2020/21 буде дефіцитним для IBU. Прогнозований дефіцит - майже 3 млн євро

Сезон 2020/21 буде дефіцитним для IBU. Прогнозований дефіцит - майже 3 млн євро

Сезон 2020/21 буде дефіцитним для IBU. Прогнозований дефіцит - майже 3 млн євро АР

Уперше за останні три сезони Міжнародний союз біатлоністів втратить кошти за підсумками сезону.

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) переглянув свій фінансовий прогноз на сезон 2020/21. Дані з новими цифрами були презентовані ще у жовтні членом Виконкому IBU, а оприлюднені для всіх під час Конгресу, який проходить в онлайн режимі.

Новий фінансовий план було прийнято зважаючи на вплив пандемії коронавірусу на організацію змагань. Згідно з оригінальним планом, сезон 2020/21 мав відбутися за "нормальних умов". Однак уже восени стало зрозуміло, що цього не станеться.

Відповідно до стартового варіанту у сезоні 2020/21 прогнозувася профіцит бюджету в 24 тисячі євро. У оновленому плані - прогнозований дефіцит бюджету складає 2 мільйони 841 тисяча 50 євро.

Прогнозований дефіцит бюджету збільшився у 120 разів.

Читайте також: "Стоїть одне завдання: покращити результати". Підручний розповів про очікування від нового сезону

Такий дефіцит пов'язаний зі збільшенням витрат на виплати оргкомітетам (1.7 млн євро) та тестування на коронавірус (2,3 млн євро). Сумарна сума витрат планується у розмірі 39 мільйоні 635 тисяч євро. Найбільша сума витрат IBU пов'язана зі статтею "Спорт" - понад 24 мільйони євро.

Разом з тим IBU вдалося зекономити мільйон євро через скасування Літнього чемпіонату світу з біатлону та відсутність витрат за статтею "Розвиток" (проведення семінарів та інше).

Сезон 2020/21 стане першим дефіцитним у бюджетному плані за останні три роки для IBU (саме за ці роки є дані у вільному доступі).

Як IBU закривала фінансові роки у минулих сезонах

  • Сезон 2018/19: профіцит 845 тисяч євро
  • Сезон 2019/20: профіцит 1 мільйон 88 тисяч євро
  • Сезон 2020/21: дефіцит 2 мільйони 841 тисяча євро
Читайте також: "Різдвяна гонка" перенесена з Гельзенкірхена в Рупольдинг: нова дата змагань

У новому біатлонному сезоні заплановано 10 етапів Кубка світу (щоправда, у семи локаціях), а також чемпіонат світу. Через пандемію коронавірусу було скасовано Юніорський Кубок світу та грудневі етапи Кубка IBU.

З обмеженою кількістю глядачів пройдуть перші два етапи Кубка світу у фінському Контіолахті, тоді як наступні грудневі та січневі старти - без глядачів.

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс