11 липня світло вимикатимуть по всій Україні впродовж доби — ДТЕК

11 липня світло вимикатимуть по всій Україні впродовж доби — ДТЕК

У четвер, 11 липня, графіки відключень електроенергії діятимуть по всій Україні впродовж доби.

Про це повідомляє компанія ДТЕК.

"За вказівкою "Укренерго" графіки відключень завтра будуть застосовуватись впродовж всієї доби", — йдеться у повідомленні.

У ДТЕК додали, що для столиці, Київської області, Одещини, Донеччини та Дніпропетровщини є висока ймовірність застосування світло-сірих зон у графіках відключень впродовж всієї доби.

Пізніше в "Укренерго" поінформували, що з 16:00 до 23:00 обленерго будуть застосовувати чотири черги відключень світла одночасно. У решту годин буде задіяно три черги. Такі заходи там пояснили "зростанням споживання електрики через спеку".

Що відомо про відключення світла з травня 2024

Після кількох масованих обстрілів Росії по енергосистемі України "Укренерго" вимушене було запровадити контрольовані аварійні відключення світла в усіх регіонах України. Компанія ввела аварійні вимкнення з 14 травня, а з 16 — запровадила графіки відключень, довівши до всіх областей ліміт споживання.

З 29 травня відключення призупинили завдяки активній роботі сонячних електростанцій та збільшення обсягів виробництва атомних станцій після виходу з планового ремонту 2 блоків. Але голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що це лиш тимчасове покращення.

В Україні з суботи, 8 червня, в тестовому режимі запровадили новий порядок графіків погодинних відключень електроенергії, який має забезпечити коротшу тривалість обмежень. До кінця липня ситуація зі світлом буде важчою, легше стане в серпні.

На початок